Exdražby.cz exdražby.cz
Hledat Menu
Práce s konvertovaným dokladem v části Můj účet

Konvertovaný doklad totožnosti s ověřeným podpisem, nahraný na uživatelském účtu na www.exdrazby.cz,  se vztahuje ke všem elektronickým dražbám, jichž se zúčastníte. Každý Exekutorský úřad si ověří platnost dokladu přímo na vašem uživatelském účtu.
 
Pokud chcete pracovat s uživatelským účtem, musíte se nejdříve k němu přihlásit – klikněte na tlačítko Přihlášení a v zobrazeném okně vyplňte Uživatelské jméno (email) a heslo a klikněte na Přihlásit. 
 
 1. Vložení (nahrání) konvertovaného souboru
  1. V části stránky Můj účet Elektronické prokázání totožnosti – na poště - konvertovanými doklady klikněte na tlačítko Zde nahrát soubor.   
  2. Otevře se vám okno pro výběr souboru – vyberte předem uložený soubor s konvertovaným dokladem (dvojklikem na jeho název). Po vložení se vám zobrazí jeho název a stav Čeká na kontrolu. 
             
   
 2. Změny stavu vloženého dokladu 
  1. Po kontrole dokladu v systému www.exdrazby.cz se vám stav vloženého souboru (dokladu) změní na Nahráno a přibude aktivní tlačítko pro možnost deaktivovat soubor. Potvrzení o schválení dokladu, prokazujícím vaší totožnost k dané dražbě, vám bude zasláno exekutorem na vaší emailovou adresu. V tomto případě se stav dokladu na účtu již nezmění. U konkrétní dražby na stránce Moje dražby bude uvedeno, zda jste splnil podmínku prokázání totožnosti.
  2.       
    
  3. V případě, že vám bude doklad zamítnut, zobrazí se vám stav souboru Zamítnuto.            
  4. Pokud chcete deaktivovat nahraný soubor (např. po skončení platnosti dokladu), klikněte na tlačítko deaktivovat vedle názvu souboru a aktualizujte stránku. Zobrazí se vám stav souboru Neaktivní a přibude aktivní tlačítko aktivovat pro případnou aktivaci souboru.  
               
 3. Zobrazení vloženého dokladu 
  1. Dvojklikem na název vloženého souboru se vám tento soubor otevře a zobrazí.  


Přijmout cookies