Exdražby.cz exdražby.cz
Hledat Menu
Jak nastavit emailové upozornění

Pro využití této služby je nutná registrace na www.exdrazby.cz. Pokud nejste registrován/a, postupujte podle návodu Jak se registrovat na záložce Nápověda zde.

K této službě postačí základní registrace.
 
 1. Přihlaste se na portálu www.exdrazby.cz 
 2.  
 3. Na záložce Nemovitosti vyhledejte dražby dle svých požadavků – více v Nápovědě Jak hledat dražbu zde. Parametry pro hledání se Vám zobrazí v poli Upozornění na Váš email, ve kterém klikněte na Nastavit nyní. 
 4.       
           
             

   
 5. Zobrazí se Vám nastavené upozornění, ve kterém můžete upravit jeho název a stanovit frekvenci zasílání (dle zobrazené nabídky měsíčně, týdně nebo denně).  Pro dokončení klikněte na tlačítko Přidat. 
 6.                    
                                    
   
 7. Vámi nastavené upozornění (můžete mít max. 5 aktivních) se zobrazí v v části Můj účet > Emailové upozornění. Všechna upozornění můžete deaktivovat (zamezíte zasílání na email) nebo úplně smazat. V případě potřeby můžete deaktivované upozornění znova aktivovat.  Každé další nastavené upozornění (nad 5) se uloží mezi neaktivní upozornění a můžete ho aktivovat po deaktivaci nebo smazání některého z aktivních upozornění.
 8.              
                                
   
 9. Přehled svých nastavených upozornění najdete v části Můj účet > Emailové upozornění a zobrazíte je poklikem na Nastavení na svém uživatelském účtu. 
                                   
                         
 


Přijmout cookies