Exdražby.cz exdražby.cz
Hledat Menu
Jak se registrovat

Chcete - li se stát účastníkem elektronické dražby nebo jen využívat informací a služeb, které portál exdrazby.cz nabízí, vytvořte si svůj uživatelský účet.

 

  1. Kliknutím na tlačítko Registrace v pravém horním rohu nebo na zelené pole Registrujte se se Vám zobrazí formulář, ve kterém vyplníte požadované informace.  
  2. V otevřeném formuláři zaklikněte možnost, zda se jedná o základní registraci, registraci dražitele nebo ostatního účastníka dražby a zda jde o registraci právnické či fyzické osoby. Dle zvolené registrace se formulář automaticky upraví a vy vyplníte povinné položky.
  3. Přihlašovací údaje jsou vždy povinnou položkou – vyplňte emailovou adresu a zvolte heslo. Těmito údaji se budete přihlašovat k portálu exdrazby.cz.
  4. Kontaktní údaje nejsou povinné u základní registrace.  
  5. Souhlas s podmínkami portálu exdrazby.cz je nutné zatrhnout před odesláním registračního formuláře. V opačném případě nebude registrace provedena. 
  6. Po kontrole svých údajů klikněte na tlačítko Potvrdit a tím bude registrační formulář odeslán. 
  7. Na váš email bude následně doručeno Potvrzení registrace s aktivním odkazem v textu. Kliknutím na tento odkaz svou registraci dokončíte. Jedná se o krok, kterým je potvrzena existence vaší emailové adresy a váš uživatelský účet se tím stane aktivním. 
  8. Na váš email bude nakonec doručeno Dokončení registrace a zaslání přihlašovacích údajů.  

 

.


Přijmout cookies