Exdražby.cz exdražby.cz
Hledat Menu
Co v případě, že se nemůžete registrovat nebo přihlásit?

 1. Nemůžete se zaregistrovat?
 2.  
  V případě, že u opakovaného vyplnění registračního formuláře vyplníte stejnou emailovou adresu a kliknete na Potvrdit, zobrazí se vám u pole pro emailovou adresu upozornění: Tento e-mail je již registrován! a registrační formulář nebude odeslán. 
   
  Stejně tak se nelze na stejný email registrovat, ani pokud ještě není aktivován, tj. neklikli jste na odkaz v došlém emailu Potvrzení registrace.  
   
 3. Provedli jste registraci a nemůžete se přihlásit ke svému účtu?
 4.  
  Pokud jste se již na portále www.exdrazby.cz registrovali, musíte potvrdit existenci své emailové adresy: na vámi zadanou emailovou adresu byl po odeslání registračního formuláře zaslán email Potvrzení registrace, ve kterém byl aktivní odkaz, na který je nutné kliknout a provést tak ověření emailové schránky. Po ověření je váš účet na portále www.exdrazby.cz automaticky aktivován a můžete se přihlásit pod svým přihlašovacím jménem a heslem. 
   
  V případě, že vám potvrzovací email nedošel, zavolejte na Infolinku portálu. 
    
 5. Zapomněli jste heslo?
 6.  
  V případě, že jste již registrován a zapomněl jste heslo ke svému uživatelskému účtu,  klikněte na tlačítko Přihlášení a v následně otevřeném okně klikněte na aktivní odkaz Zapomněl jste heslo?. Zobrazí se vám okno, ve kterém doplníte váš email a odešlete klikem na Potvrdit. Na váš email vám přijde informace s přihlašovacími údaji k uživatelskému účtu.
    
 7. Chcete změnit registraci?
 
Pokud jste registrován se základní registrací a chcete změnit tuto registraci na dražitele, přihlaste se k účtu, klikněte na Uživatelském profilu na Editovat osobní údaje. Po otevření formuláře zaklikněte v něm požadovaný druh registrace a doplňte povinné položky. Po kliknutí na Potvrdit bude změnový formulář odeslán a zobrazí se vám informace o uložení vašich změn.  


Přijmout cookies