Exdražby.cz exdražby.cz
Hledat Menu
ZPĚT NA VYHLEDÁVÁNÍ
Stav: Připravované
Typ: Vše

Rodinný dům, Tašovice

5 500 000,-Kč

Vloženo: 13.8.2019 15:09 | Číslo dražby: 52182

Dražba začala 17.10.2019 12:00:00 Dražba skončila 17.10.2019 14:00:00
Stav dražby:
Ukončeno - nebyla složena dražební jistota
Číslo jednací:
063 EX 00001 / 19 - 3
Počáteční cena:
5 500 000,-Kč
Cena stanovena znalcem:
5 500 000,-Kč
Dražební jistota:
300 000,-Kč
Kraj:
Karlovarský
Okres:
Karlovy Vary
Město:
Karlovy Vary
Typ zakázky:
prodej
Místo konání dražby:
https://www.exdrazby.cz/index.php?a=s&aa=d&i=52182

Více informací

Termín prohlídky

V případě zájmu o prohlídku Vám bude stanoven její termín přímo navrhovatelem dražby, s nímž se lze spojit na telefon 732 858 162 nebo na e-mail: bououne@administraceinsolvenci.cz.

Popis předmětu dražby

Samostatně stojící rodinný dům s vnitřní garáží pro dva osobní automobily umístěnými za sebou. Je postavený v zářezu svahu. Je přístupný z ulice přes předzahrádku do chodby v 1.PP a do garáže. Další přístup je přes ocelové schodiště vedoucí z nádvoří do zahradní části a odtud do 1.NP. Vnitřní schodiště mezi podlažími je jednoramenné dřevěné. V podzemním podlaží jsou dvě garážová stání, kotelna, sklepní a technické prostory, příprava pro saunu s bazénkem, obytná místnost s krbem. V přízemí se nachází čtyři pokoje s příslušenstvím, terasa, hala, zimní zahrada, v podkroví čtyři pokoje s příslušenstvím a chybějící kuchyňskou linkou. Místnosti v podkroví mají zkosené stropy. Vytápění všech prostor je společné kotlem ÚT v podzemním podlaží.
Původní rodinný dům byl postavený v roce 1992, s jedním podzemním, jedním nadzemním podlažím a podkrovím v sedlové střeše. Ke štítu západní strany byla přistavěna přízemní garáž s plochou střechou na hranici sousední nemovitosti. Další přístavba, povolená v roce 2007, je provedená na západní a severní straně domu v celé výšce domu. Přístavbou vzniklo v 1.PP rozšíření garážového stání na dvě místa za sebou, sklepní prostory protažené k hranici východního souseda, v 1.NP zimní zahrada, hala přes dvě podlaží, zázemí rodinného domu, v podkroví obytná místnost a sociální zázemí. Přes plochou střechu protažené podzemní přístavby se přechází ocelovým schodištěm z předzahrádky na zahradu. Přístavba není dokončená. Chybí povrchová úprava fasády, vnitřní úpravy povrchů stěn, stropů a podlah, dokončení sauny, v přízemí sociální zařízení, v podkroví dokončit vybavení kuchyně, úpravy povrchů nové místnosti, rozvodů topení.
Skutečně provedená přístavba neodpovídá ověřené projektové dokumentaci. Nebylo předloženo kolaudační rozhodnutí přístavby. Přístavba domu není zanesená v katastrální mapě.

Nemovitost je tvořena pozemkem p.č.st.426, jehož součástí je původní stavba rodinného domu č.p.189. Pozemek p.č.18/6 je užívaný jako zahrada s ošetřovanými převážně okrasnými porosty. Na části pozemku se nachází přístavba rodinného domu, která není zakreslená v katastrální mapě. Stavba je provedená v zářezu svahu. Na zahradní části pozemku je postavená pergola, zahradní domek a skleník. Na předzahrádce, která odděluje dům od ulice, se nachází příjezdové a přístupové plochy, příjezdová plochy do garáže a ocelové schodiště, kterým se přímo přistupuje na zahradu přes střechu podzemní části přístavby.
Pozemky jsou severně skloněné, celé oplocené, napojené na veřejný rozvod elektřiny, vody, kanalizace a plynu. Je možnost vjezdu na předzahrádku. Rodinný dům je tvořený původní částí z roku 1992, ke které byla později provedena přístavba k severnímu štítu nad garáž a k západní fasádě do zahrady.
Venkovní úpravy jsou tvořeny přípojkami inženýrských sítí, vč.pilíře v uličním plotu, zpevněnými přístupovými plochami na předzahrádce a plocha vjezdu do garáže, štěrkovými okapovými chodníky a chodníky kolem záhonů na zahradě, ocelové přístupové schodiště na zahradu, opěrné zpevňovací zídky na zahradě. Vše je v dobrém technickém stavu.

Město Karlovy Vary je statutární město v západních Čechách a metropole Karlovarského kraje. Je nejznámějším lázeňským a festivalovým místem. Je situované cca 110 km západně od Prahy, na soutoku řek Ohře a Teplá. Podle Lexikonu měst a obcí ČR mají 49 046 obyvatel. Jedná se o město s občanskou a technickou vybaveností odpovídající jeho velikosti a významu. Leží na železniční trase Cheb Ústí nad Labem a silniční trase Cheb Karlovy Vary Praha. Dopravní obslužnost zajišťuje autobusová městská hromadná doprava, autobusová dálková doprava, dále železniční doprava a letiště.

Tašovice jsou místní částí Karlových Varů. Leží na západním okraji města. S centrální částí nejsou stavebně srostlé. Podél severního okraje vede rychlostní silnice R6 Karlovy Vary Sokolov. Rodinný dům č.p.189 je situovaný na konci slepé ulice Šikmá, přístupné z hlavní průjezdní komunikace ulicí Hradištní a Česká, v klidné lokalitě rezidenčního bydlení v izolovaných rodinných domech. Centrum městské části a zastávka autobusu MHD je v sousedství, centrum města je vzdálené cca 5,5 km. Možnost parkování je dobrá na podélných stáních v ulici.Místo konání

www.exdrazby.cz

Exekutor

Exekutorský úřad Praha 7
JUDr. Vladimír Plášil
Jankovcova 13
Praha 7 – Holešovice
170 00
tel: 266713022
email: zde
dat. schránka: hjng8vk odkaz
více o exekutorovi

Mapa
Průběh elektronické dražby
Výsledek dražby

Výše uvedená dražba právě skončila.Ve věci nebylo složena dražební jistota.Další dražební jednání může soudní exekutor nařídit na návrh oprávněného, který lze podat nejdříve po uplynutí tří měsíců od bezúspěšné dražby (§ 336m odst. 1 zákona č. 99/1963 Sb., občanský soudní řád, v platném znění).