Exdražby.cz exdražby.cz
Hledat Menu
Rodinný dům, Tašovice

5 500 000,-Kč

Vloženo: 13.8.2019 15:09 | Číslo dražby: 52182

ARCHIVOVÁNO
Dražba začala 17.10.2019 12:00:00 Dražba skončila 17.10.2019 14:00:00
Stav dražby:
Ukončeno - nebyla složena dražební jistota
Číslo jednací:
063 EX 00001 / 19 - 3
Počáteční cena:
5 500 000,-Kč
Cena stanovena znalcem:
5 500 000,-Kč
Dražební jistota:
300 000,-Kč
Kraj:
Karlovarský
Okres:
Karlovy Vary
Město:
Karlovy Vary
Registrace dražitelů s předkupním právem:
NE
Místo konání dražby:
https://www.exdrazby.cz/index.php?a=s&aa=d&i=52182

Více informací

Fotka
Termín prohlídky

V případě zájmu o prohlídku Vám bude stanoven její termín přímo navrhovatelem dražby, s nímž se lze spojit na telefon 732 858 162 nebo na e-mail: bououne@administraceinsolvenci.cz.

Popis předmětu dražby

Samostatně stojící rodinný dům s vnitřní garáží pro dva osobní automobily umístěnými za sebou. Je postavený v zářezu svahu. Je přístupný z ulice přes předzahrádku do chodby v 1.PP a do garáže. Další přístup je přes ocelové schodiště vedoucí z nádvoří do zahradní části a odtud do 1.NP. Vnitřní schodiště mezi podlažími je jednoramenné dřevěné. V podzemním podlaží jsou dvě garážová stání, kotelna, sklepní a technické prostory, příprava pro saunu s bazénkem, obytná místnost s krbem. V přízemí se nachází čtyři pokoje s příslušenstvím, terasa, hala, zimní zahrada, v podkroví čtyři pokoje s příslušenstvím a chybějící kuchyňskou linkou. Místnosti v podkroví mají zkosené stropy. Vytápění všech prostor je společné kotlem ÚT v podzemním podlaží.
Původní rodinný dům byl postavený v roce 1992, s jedním podzemním, jedním nadzemním podlažím a podkrovím v sedlové střeše. Ke štítu západní strany byla přistavěna přízemní garáž s plochou střechou na hranici sousední nemovitosti. Další přístavba, povolená v roce 2007, je provedená na západní a severní straně domu v celé výšce domu. Přístavbou vzniklo v 1.PP rozšíření garážového stání na dvě místa za sebou, sklepní prostory protažené k hranici východního souseda, v 1.NP zimní zahrada, hala přes dvě podlaží, zázemí rodinného domu, v podkroví obytná místnost a sociální zázemí. Přes plochou střechu protažené podzemní přístavby se přechází ocelovým schodištěm z předzahrádky na zahradu. Přístavba není dokončená. Chybí povrchová úprava fasády, vnitřní úpravy povrchů stěn, stropů a podlah, dokončení sauny, v přízemí sociální zařízení, v podkroví dokončit vybavení kuchyně, úpravy povrchů nové místnosti, rozvodů topení.
Skutečně provedená přístavba neodpovídá ověřené projektové dokumentaci. Nebylo předloženo kolaudační rozhodnutí přístavby. Přístavba domu není zanesená v katastrální mapě.

Nemovitost je tvořena pozemkem p.č.st.426, jehož součástí je původní stavba rodinného domu č.p.189. Pozemek p.č.18/6 je užívaný jako zahrada s ošetřovanými převážně okrasnými porosty. Na části pozemku se nachází přístavba rodinného domu, která není zakreslená v katastrální mapě. Stavba je provedená v zářezu svahu. Na zahradní části pozemku je postavená pergola, zahradní domek a skleník. Na předzahrádce, která odděluje dům od ulice, se nachází příjezdové a přístupové plochy, příjezdová plochy do garáže a ocelové schodiště, kterým se přímo přistupuje na zahradu přes střechu podzemní části přístavby.
Pozemky jsou severně skloněné, celé oplocené, napojené na veřejný rozvod elektřiny, vody, kanalizace a plynu. Je možnost vjezdu na předzahrádku. Rodinný dům je tvořený původní částí z roku 1992, ke které byla později provedena přístavba k severnímu štítu nad garáž a k západní fasádě do zahrady.
Venkovní úpravy jsou tvořeny přípojkami inženýrských sítí, vč.pilíře v uličním plotu, zpevněnými přístupovými plochami na předzahrádce a plocha vjezdu do garáže, štěrkovými okapovými chodníky a chodníky kolem záhonů na zahradě, ocelové přístupové schodiště na zahradu, opěrné zpevňovací zídky na zahradě. Vše je v dobrém technickém stavu.

Město Karlovy Vary je statutární město v západních Čechách a metropole Karlovarského kraje. Je nejznámějším lázeňským a festivalovým místem. Je situované cca 110 km západně od Prahy, na soutoku řek Ohře a Teplá. Podle Lexikonu měst a obcí ČR mají 49 046 obyvatel. Jedná se o město s občanskou a technickou vybaveností odpovídající jeho velikosti a významu. Leží na železniční trase Cheb Ústí nad Labem a silniční trase Cheb Karlovy Vary Praha. Dopravní obslužnost zajišťuje autobusová městská hromadná doprava, autobusová dálková doprava, dále železniční doprava a letiště.

Tašovice jsou místní částí Karlových Varů. Leží na západním okraji města. S centrální částí nejsou stavebně srostlé. Podél severního okraje vede rychlostní silnice R6 Karlovy Vary Sokolov. Rodinný dům č.p.189 je situovaný na konci slepé ulice Šikmá, přístupné z hlavní průjezdní komunikace ulicí Hradištní a Česká, v klidné lokalitě rezidenčního bydlení v izolovaných rodinných domech. Centrum městské části a zastávka autobusu MHD je v sousedství, centrum města je vzdálené cca 5,5 km. Možnost parkování je dobrá na podélných stáních v ulici.Místo konání

www.exdrazby.cz

Exekutor

Exekutorský úřad Praha 7
JUDr. Vladimír Plášil
Jankovcova 13
Praha 7 – Holešovice
170 00
tel: 266713022
email: zde
dat. schránka: cswtkc2 odkaz
více o exekutorovi

Dokumenty

Mapa
Zobrazit na mapě