Exdražby.cz exdražby.cz
Hledat Menu
Zemědělský objekt, Seč u Brandýsa nad Orlicí

150 000,-Kč

Vloženo: 11.9.2019 8:14 | Číslo dražby: 52528

ARCHIVOVÁNO
Dražba začala 15.10.2019 09:30:00 Dražba skončila 15.10.2019 11:30:00
Stav dražby:
Ukončeno - nebyla složena dražební jistota
Číslo jednací:
063 EX 02819 / 08 - 417
Počáteční cena:
150 000,-Kč
Cena stanovena znalcem:
300 000,-Kč
Dražební jistota:
30 000,-Kč
Kraj:
Pardubický
Okres:
Ústí nad Orlicí
Město:
Seč
Registrace dražitelů s předkupním právem:
NE
Místo konání dražby:
www.exdrazby.cz

Více informací

Fotka
Termín prohlídky

Prohlídka není umožněna

Popis předmětu dražby

Zemědělská stavba bez č. p., která je postavená na stavebním pozemku p. č. 68 jiného vlastníka. V době prohlídky mimo provoz a to vzhledem k technickému stavu již delší dobu. Stavba podle uspořádání byla postavena pravděpodobně k chovu zvířectva. Jedná se o přízemní zděnou stavbu bez podkroví se sedlovou střechou s mírným sklonem a ve středu s dvoupodlažní částí, která byla v poslední době využívána k bydlení. Místo se nachází na severním okraji zastavené části obce v rovinatém terénu. K nemovitosti je přivedena elektřina. Stavba jako celek je v nefunkčním stavu - opuštěná. Stavba je zapsána na LV 107 pro obec Seč, katastrální území Seč u Brandýsa nad Orlicí. Vzhledem k tomu, že nebyla předložena žádná projektová dokumentace, ani jinak dohledána, vlastník se k místnímu řízení nedostavil a neposkytl informace o nemovitosti, soudní znalec provedl ocenění podle zjištění na místě a dle dostupných informací v Katastru nemovitostí.

Vybavení konstrukcemi obytná část:
Základy betonové pasy, svislé konstrukce zděné, strop s rovným podhledem, střecha sedlová dřevěná s mírným sklonem, krytina z vlnitého eternitu, oplechování z pozinkovaného plechu, vnitrní omítky hladké vápenné, fasáda z hladké omítky, vnitrní obklady nezjištěny, dveře dřevěné, okna zdvojená, podlahy z cementového potěru, vytápění lokální na tuhá paliva, Elektroinstalace 3 fázová, bleskosvod není, vnitřní vodovod není, vnitřní kanalizace není, vnitřní plynovod není, ohřev vody není, vybavení kuchyně není, ostatní vybavení není. Stáří stavby se odhaduje na 60 roku. Údržba není prováděna žádná. Stavba není řádně uzavřena.

Vybavení konstrukcemi zemědělská část:
Základy betonové pasy, svislé konstrukce zděné, strop s rovným podhledem, střecha sedlová dřevěná s mírným sklonem, krytina z vlnitého eternitu, oplechování z pozinkovaného plechu, vnitřní omítky hladké vápenné, fasáda z hladké omítky, vnitřní obklady nezjištěny, dveře dřevěné, okna jednoduchá, podlahy betonové, vytápění není, Elektroinstalace není, bleskosvod není, vnitřní vodovod není, vnitřní kanalizace není, vnitřní plynovod není, ohřev vody není, vybavení kuchyně není, ostatní vybavení není.

Kolna - přistavěna ke štítu zděné části zemědělské stavby. Stěny jsou dřevěné jednostranné obité se sedlovou střechou s mírným sklonem s krytinou z vlnitého asbestu. Konstrukce jsou zcela dožité. Stáří se odhaduje na 60 roku.


Místo konání

www.exdrazby.cz

Exekutor

Exekutorský úřad Praha 7
JUDr. Vladimír Plášil
Jankovcova 13
Praha 7 – Holešovice
170 00
tel: 266713022
email: zde
dat. schránka: hjng8vk odkaz
více o exekutorovi

Dokumenty

Mapa
Zobrazit na mapě