Exdražby.cz exdražby.cz
Hledat Menu
Pozemek o velikosti 1332 m2, Chudenice

536 000,-Kč

Vloženo: 4.3.2020 8:44 | Číslo dražby: 54283

Začátek dražby není stanoven.
Stav dražby:
Odročená dražba
Číslo jednací:
063 EX 00673 / 17 - 134
Cena stanovena znalcem:
536 000,-Kč
Kraj:
Plzeňský
Okres:
Klatovy
Město:
Chudenice
Podkategorie:
Zahrada
Plocha užitná:
1332 m²
Plocha pozemku:
1332 m²
Místo konání dražby:
www.exdrazby.cz

Více informací

Popis předmětu dražby

Pozemek parc. č. 685/4 o výměře 1.332 m2 je evidovaný v katastru nemovitostí jako zahrada. Podle platného územního plánu Městyse Chudenice je plocha pozemku regulována jako - plochy smíšené obytné maloměstské - SM.

Na pozemku jsou trvalé porosty v podobě ovocných stromů a je oplocen pletivem do ocelových sloupků. Pozemek je rovinatý. K pozemku je bezproblémový přístup po zpevněné obecní cestě, dále pak přes pozemek parc. č. 685/5 (vlastnické právo povinného 7/24).

Dle veřejně dostupných informací je možné napojení na tyto inženýrské sítě: elektřina, obecní vodovod, kanalizace, plynové vedení. Z důvodu neumožnění prohlídky nemohl soudní znalec existenci těchto sítí ověřit.

Pozemek je situovaný v severní části obce a charakter okolí odpovídá zástavbě rodinnými domy se zahradami. Dostupnost obchodů je nedostatečná - nutnost dojezdu. Soustava škol není v místě dostupná - nutnost dojezdu a v místě se nenachází žádná vybavenost z hlediska kulturních zařízení - nutnost dojíždět. V okolí pozemku se nenachází žádná vybavenost z hlediska sportovního vyžití - nutnost dojíždět, nejsou zde žádné úřady - nutnost dojezdu kvůli úředním záležitostem a v obci je pobočka České pošty.

Pozemek se nachází v klidné lokalitě bez zdraví ohrožujících vlivů a v bezprostřední blízkosti objektu je zeleň v podobě lesů a luk. Pozemek se nachází v lokalitě se zanedbatelným nebezpečím výskytu záplav. V místě je zastávka autobusových spojů a možnost parkování je dobrá - v blízkosti objektu


Místo konání

www.exdrazby.cz

Exekutor

Exekutorský úřad Praha 7
JUDr. Vladimír Plášil
Jankovcova 13
Praha 7 – Holešovice
170 00
tel: 266713022
email: zde
dat. schránka: hjng8vk odkaz
více o exekutorovi

Mapa
Zobrazit na mapě
Průběh elektronické dražby
Informace před a v průběhu dražby
Dražba zatím nezačala