Exdražby.cz exdražby.cz
Hledat Menu
Byt 3+1, Střekov, 72,40m2

1 100 000,-Kč

Vloženo: 6.10.2020 14:32 | Číslo dražby: 56176

Začátek dražby není stanoven.
Stav dražby:
Odročená dražba
Číslo jednací:
063 EX 00500 / 19 - 196
Cena stanovena znalcem:
1 100 000,-Kč
Kraj:
Ústecký
Okres:
Ústí nad Labem
Město:
Ústí nad Labem
Typ zakázky:
Prodej
Dispozice:
3+1
Konstrukce budovy:
cihlová
Místo konání dražby:
www.exdrazby.cz

Více informací

Termín prohlídky

Prohlídky nejsou organizovány.

Popis předmětu dražby

Místnímu šetření nebyl povinný vlastník či jiné osoby přítomny, obhlídku nemovité věci soudní znalec provedl z vně objektu, stavebně technický stav odhadl dle vizuálního posouzení stavby. Výměry jednotky určil z prohlášení vlastníka o vymezení bytové jednotky v domě. Dále byly pro potřeby znaleckého posudku využity veřejně dostupné zdroje dat.

Bytová jednotka je umístěna v typovém zděném bytovém domě. Stavba má celkem 5 nadzemních podlaží. V domě se nachází půda a nemá vybudované obytné podkroví. Základy jsou betonové izolované, konstrukce objektu je cihlová a stropy jsou keramickobetonové. Střecha je valbová, střešní krytinu tvoří pálená taška a pro klempířské prvky byl použit pozinkovaný plech. Vnější omítky jsou břízolitové a zateplení pláště není provedeno. Dům má tyto společné prostory: vstupní prostor, schodiště.

Objekt byl postaven pravděpodobně v 50. letech 20. století. Na domě proběhla rekonstrukce těchto konstrukčních prvků: okna - celková, vstupní prostor - částečná.

Stěny objektu jsou bez vad, střecha je bez vad, okna jsou bez vad, podlahy jsou zastaralé, vybavení je zastaralé a rozvody jsou zastaralé. Stav bytového domu je dobrý. Vlastnictví oceňované bytové jednotky je osobní. Je umístěna v 2. podlaží objektu a dispozičně se jedná o 3+1. Součástí bytové jednotky je kuchyně o výměře 9,10 m2, pokoj o výměře 19,70 m2, pokoj o výměře 12,80 m2, pokoj o výměře 9,60 m2, předsíň o výměře 10,20 m2, spíž o výměře 1,20 m2, koupelna o výměře 2,10 m2, WC o výměře 1,30 m2, sklep o výměře 6,40 m2. Podlahová plocha činí 66,00 m2. Podlahová plocha vč. příslušenství činí 72,40 m2.

Prohlídka nemovitých věcí nebyla umožněna, předpokládá se původní vyzděné jádro a standardní dožité vybavení bytu. V obytných místnostech soudní znalec předpokládá standardní podlahové krytiny (lino, koberce, PVC apod.). Nebylo zjištěno, zda je byt připojen či odpojen od distribuční sítě elektrické energie. Předpokládá se napojení na vodovod, kanalizaci, případně plyn, dálkové dodávky tepla a TUV. Stav bytové jednotky sodní znalec předpokládá původní s dožitými prvky vybavení. Jednotka se pro účely ocenění uvažuje před rekonstrukcí.

Pozemek je bez porostů a není oplocen. Pozemek je rovinatý. K objektu lze přijet bez problému po zpevněné obecní cestě. Bytový dům je postaven v širším centru obce a charakter okolí odpovídá rezidenční zástavbě bytovými domy. Dostupnost obchodů je úplná - vybavenost obchodními středisky i specializovanými obchody. V místě je kompletní soustava základních, středních i vysokých škol včetně specializovaných zařízení a v místě je kompletní vybavenost z hlediska kulturních zařízení. V okolí domu je kompletní vybavenost z hlediska sportovního vyžití, v okolí je kompletní soustava úřadů a v obci se nachází pobočka České pošty.

Životní prostředí v okolí domu je klidné, bez zdraví ohrožujících vlivů a zeleň v podobě lesů a luk v docházkové vzdálenosti. Objekt se nachází v lokalitě se středním nebezpečím výskytu povodně (území tzv. 20leté vody).

V místě je zastávka MHD a zastávka dálkových spojů je v docházkové vzdálenosti, jsou zde dobré parkovací možnosti v blízkosti objektu. V okolí domu je zvýšena kriminalita - krádeže menšího rozsahu zde nejsou neobvyklé. Věcná břemena, výměnky a nájemní, pachtovní či předkupní práva, která prodejem v dražbě nezaniknou, nebyla zjištěna.


Místo konání

www.exdrazby.cz

Exekutor

Exekutorský úřad Praha 7
JUDr. Vladimír Plášil
Jankovcova 13
Praha 7 – Holešovice
170 00
tel: 266713022
email: zde
dat. schránka: cswtkc2 odkaz
více o exekutorovi

Mapa
Zobrazit na mapě
Průběh elektronické dražby
Informace před a v průběhu dražby
Dražba zatím nezačala

Přijmout cookies