Exdražby.cz exdražby.cz
Hledat Menu
ZPĚT NA VYHLEDÁVÁNÍ
Stav: Připravované
Typ: Nemovitosti
Podtyp: Byty: ,

Byt 3+1, Příbram, 76,13m2, podíl 1/2

990 000,-Kč

Vloženo: 19.10.2020 8:11 | Číslo dražby: 56314

Začátek dražby není stanoven.
Stav dražby:
Odročená dražba
Číslo jednací:
173 EX 00715 / 19 - 21
Cena stanovena znalcem:
990 000,-Kč
Kraj:
Středočeský
Okres:
Příbram
Město:
Příbram
Podíl:
1/2
Dispozice:
3+1
Konstrukce budovy:
panelová
Stav objektu:
dobrý
Místo konání dražby:
www.exdrazby.cz

Více informací

Popis předmětu dražby

Předmětem dražby jsou nemovitosti :
-parc.č. 444/3 zastavěná plocha a nádvoří o výměře 242 m2 ,na pozemku stojí stavba :Příbram ,č.p. 100 ,byt dům.Podíl 116/3183
-4.jednotky 100/12 byt,vymezeno v budově Příbram,č.p.100,byt.dům.,LV
10748 na parcele 444/3 ,podíl 1/2.
To vše zapsáno u Katastrálního úřadu pro Středočeský kraj, Katastrální pracoviště Příbram.

Bytová jednotka se nachází v dosud nezatepleném pěti patrovém bytovém s obytným podkrovím v domě bez výtahu. Bytový dům je panelové konstrukce se sedlovou střechou a krytinou z pálených tašek. Původní podkrovní prostory byly přestavěny a došlo k vybudování podkrovních bytových jednotek. V přízemí bytového domu se nachází komerční prostor využíván jako prodejna textilu. Celkově se jedná o nárožní dům na rohu ulic Dlouhá a Komenského náměstí, na který z obou stran navazuje okolní bytová zástavba.
K bytové jednotce náleží kovová sklepní kóje o výměře 1,2 m2 umístěna v přízemí bytového domu a dále je součástí bytové jednotky komora s výměrou 2 m2 nacházející se naproti vstupním dveřím do bytové jednotky, přes společnou chodbu.
Vchodem do Posuzované bytové jednotky ze společných prostor je rozuměna předsíň s botníkem, vestavěnou šatní skříní a pračkou. Podlahovou krytinu ve všech místnostech tvoří koberec položený na původním linoleu. Na toaletě a v koupelně podlahovou krytinu tvoří původní linoleum. Bytové jádro je původní umakartové se samostatnou toaletou a koupelnou. Ohřev vody a vytápění zajišťuje dálkový zdroj tepla, radiátory jsou původní litinové. Rozvody elektřiny a vody v Posuzované bytové jednotce jsou původní, centrální rozvody (stoupačky) bytového domu byly v minulosti rekonstruované. V bytovém domě je zaveden rozvod plynu. Vchod každé z místností Posuzované bytové jednotky ústí do předsíně. Na pravé straně předsíně jsou dveře do průchozího obývacího pokoje, který je vybaven starší obývací stěnou, pohovkou, 2 křesli s konferenčním stolkem, jídelní stolem a televizí. Okno je stejně jako v následující místnosti plastové. Vybavení kuchyně tvoří lednice, mikrovlnná trouba, menší jídelní stůl a opravená kuchyňská linka s novou pracovní deskou a povrchovou folií. Sousední místnost vedle kuchyně tvoří průchozí koupelna s vchodem do předsíně. Koupelnu v původním stavu tvoří vana a umyvadlo. Ke koupelně přiléhá toaleta, přístupná z předsíně. WC mísa již byla v minulosti vyměněna za novější, za níž je přístup ke stoupačkám. Dále předsíň navazuje na chodbu, kde se nachází vestavná dřevěná skříň, na konci chodby je vstup do spíže o výměře 2,10m2 s kovovým regálem a lednicí. Pokoj 1 přístupný z chodby je zařízen jako ložnice, nachází se v něm trojice šatních skříní, dvojlůžková postel, komoda a konferenční stolek s televizí. Důležitým prvkem Pokoje 1 jsou původní dřevěné vstupní dveře na balkon.

Místo konání

www.exdrazby.cz

Exekutor

Mgr. Martin Horák
Exekutorský úřad Tábor
Bílková 960
Tábor
390 02
tel: 605 814 285
email: zde
dat. schránka: dbsbyp3 odkaz
více o exekutorovi

Mapa
Zobrazit na mapě
Průběh elektronické dražby
Informace před a v průběhu dražby
Dražba zatím nezačala

Přijmout cookies