Exdražby.cz exdražby.cz
Hledat Menu
ZPĚT NA VYHLEDÁVÁNÍ
Stav: Připravované
Typ: Nemovitosti
Podtyp: Domy

ZRUŠENO - 1/2 rodinného domu v obci Pernink, okres Karlovy Vary

487 200,-Kč

Vloženo: 9.12.2020 6:34 | Číslo dražby: 56654

Začátek dražby není stanoven.
Stav dražby:
Odročená dražba
Číslo jednací:
030 EX 07475 / 13 - 226
Cena stanovena znalcem:
487 200,-Kč
Kraj:
Karlovarský
Okres:
Karlovy Vary
Město:
Pernink
Podíl:
1/2
Registrace dražitelů s předkupním právem:
ANO
Místo konání dražby:
www.exdrazby.cz

Více informací

Popis předmětu dražby

Dražba nemovitých věcí se koná prostřednictvím elektronického systému dražeb.

Oceňovaná nemovitá věc představuje objekt rodinného domu včetně pozemku, se kterým tvoří jednotný funkční celek. Jedná se o samostatně stojící zděný rodinný dům. Půdorysný tvar objektu je obdélníkový, na západní straně na něj navazuje přístavba. Objekt je dvoupodlažní s půdou a je v původním stavu. Má sedlovou střechu s krytinou z plechu. Okna jsou původní dřevěná, stejně tak i vchodové dveře. Omítka objektu je okrová zdobená s obložením v přízemní části. Fasáda objektu je poškozená, na některých místech je odhalena až na zdivo. Jižní štít objektu je obložen šedými šablonami. Hlavní vstup do objektu je orientován do ulice, stejně tak i vchod do prodejny. Další vchody jsou i na severní a západní straně objektu. Přístavba objektu je také dvoupodlažní s půdou. Vstup je zajištěn po venkovním schodišti na západní straně objektu. Venkovní schodiště je kryté přístřeškem. Fasáda přístavby je obložena dřevem. Na zadní část domu plynně navazuje dřevěný přístřešek s krytinou z vlnitého plechu. Objekt je celkově ve špatném stavebně technickém stavu.
Dům je připojen na elektřinu, která je v části objektu nefunkční, dále je připojen na kanalizaci, vodovod a plynovod. Na fasádní zdi je umístěn uzávěr plynu. Vytápění je zajištěno kotlem na tuhá paliva. V prvním nadzemním podlaží se nachází prodejna, zbývající části jsou určeny k bydlení. Objekt je podsklepen. Prodejna je dlouhodobě nevyužívaná a obytné prostory neobývané. Technický stav vnitřních prostor je velmi špatný. Poškození je zřetelné v oblasti krovů a střešní konstrukce. Vnitřní omítky jsou poškozené se známkami vzniku plísně, která se projevuji již i na podlahových krytinách. Podlahové krytiny tvoří linoleum, koberce a parkety. Obytné místnosti jsou vytápěny litinovými radiátory.
V koupelně jsou stěny obloženy bílým keramickým obkladem, na podlaze je obklad modrý a béžový. Interiérové dveře jsou dřevěné.
Zastavěná plocha rodinného domu činí odhadem 220 m2. Na základě informací získaných z náhledu do katastru
nemovitostí (LV, katastrální mapa a ortomapa), provedeného místního šetření a odborného odhadu
Znaleckého ústavu byla užitná plocha rodinného domu odhadnuta na 290 m2. Půdorys domu ani jiná technická
dokumentace nebyly k dispozici. V katastru nemovitostí je parcela parc. č. St. 48 vedena jako zastavěná plocha a nádvoří a její výměra činí 539,00 m2. Na pozemku je umístěna stavba rodinného domu č. p. 9.


Místo konání

www.exdrazby.cz

Exekutor

Exekutorský úřad Brno-město
Mgr. Jaroslav Homola
Hlinky 41/104
Brno
603 00
tel: +420 543 237 149
tel: +420 775 865 287
email: zde
dat. schránka: etag8hb odkaz
více o exekutorovi

Mapa
Zobrazit na mapě
Průběh elektronické dražby
Informace před a v průběhu dražby
Dražba zatím nezačala

Přijmout cookies