Exdražby.cz exdražby.cz
Hledat Menu
ZPĚT NA VYHLEDÁVÁNÍ
Stav: Připravované
Typ: Nemovitosti
Podtyp: Domy

Rodinný dům, Přistoupim

4 500 000,-Kč

Vloženo: 31.12.2020 9:25 | Číslo dražby: 56800

Začátek dražby není stanoven.
Stav dražby:
Odročená dražba
Číslo jednací:
219 EX 00076 / 20 - 469
Cena stanovena znalcem:
4 500 000,-Kč
Kraj:
Středočeský
Okres:
Kolín
Město:
Přistoupim
Typ zakázky:
prodej
Typ domu:
přízemní
Počet podlaží:
1
Místo konání dražby:
www.exdrazby.cz

Více informací

Termín prohlídky

Prohlídka dražených nemovitostí není organizována. Zájemci se s nimi mohou individuálně seznámit. Bližší informace jsou dostupné ze znaleckého posudku.

Popis předmětu dražby

Předmětem dražby jsou tyto nemovitosti:
-parc.č. 47 zastavěná plocha a nádvoří o výměře 676 m2, součástí je stavba č.p. 21 bydlení.
-parc.č. 63/1 zahrada o výměře 867 m2
-parc.č. 335/2 ovocný sad o výměře 2619 m2

Stavba rodinného domu č.p. 21 v katastrálním území a obci Přistoupim. Stavba leží jižně od obecního úřadu v zastavěné části sídelního útvaru. Dům je sestaven z několika části, stavba převážně přízemní zastřešená krovem půdorysného tvoru písmene L s možností vestavby druhého podlaží v centrální části objektu.
Objekt starší osmdesáti let je cca od roku 2007 postupně přestavován, přitom i původní části hospodářské jsou přestavovány na obytné prostory. Ke dni ocenění je dokončená garsoniéra sestávající z pokoje s kuchyňským koutem a sociálním zázemím vybaveným umyvadlem, sprchovým boxem a splachovacím WC (tuto část nebylo možno prohlédnout) byt, jehož kuchyně je situována v uličním křídle stavby v přízemí a po vnějším schodišti jsou pak přístupné další části tohoto bytu v podkroví uličního traktu zasahující nad centrální část stavby, třetí rozsáhlý byt je v počáteční fázi výstavby a bude zřízen v v západní části domu v přízemí, kdy ke dni ocenění jsou jen vymezeny stěny pokojů a prostor a přípravné práce pro podřezání stěn původního objektu.
Rozsáhlý objekt je zděný – kombinace kamenů a CPp, založený na kamenných, částečně zrenovovaných základech, stropy trámové dřevěné, původní omítky provedeny na palach, střecha dřevěný krov sedlový, krytina skládaná, klempířské prvky plech. Část prvků PSV – okna, dveře, krytina, zařizovací předměty, povrchy podlah atp. – jsou již nové, část bude doplněná v rámci probíhajících prací. Dům postavený na počátku minulého století bude po dokončení obsahovat tři byty splňující současné požadavky na bydlení.

Místo konání

www.exdrazby.cz

Exekutor

Mgr. Jakub Effenberger
Exekutorský úřad Kolín
Pražská 1055
Kolín
280 02
tel: 321 320 052
email: zde
dat. schránka: iwz992j odkaz
více o exekutorovi

Mapa
Zobrazit na mapě
Průběh elektronické dražby
Informace před a v průběhu dražby
1. Usnesení o odročení dražby

Usnesení o odročení dražbyDokument 1

Dražba zatím nezačala

Přijmout cookies